Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
Kaymakam Mustafa MASATLI (224) 613-10-10
(224) 613-10-01
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı
Mustafa ER
(224) 613-11-82
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
Belediye Başkanı Sadi KURTULAN (224) 613-12-29
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
Cumhuriyet Başsavcısı Zülküf ÇELİK (224) 613-95-95
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
Meslek Yüksek Okul Müdürü Prof.Dr.İbrahim ÇAKMAK (224) 613-31-02
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
Baro Temsilcisi Av.Ali Rıza GÖKSÜ (224) 613-18-12
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
İlçe Emniyet Müdürü Erol TURAN (224) 613-31-77
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
Askerlik Şubesi Başkanı Personel Kidemli Yüzbaşı
Mehmet BÖBERCİ
(224) 613-11-79
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
Hakim Ahmet BULUT (224) 613-95-95  
Hakim İsmail ÖNDER (224) 613-95-95  
Hakim Safiye Nur TÜRK (224) 613-95-95  
Hakim Murat Sercan DURAN (224) 613-95-95  
Hakim Resul OKULU (224) 613-95-95  
Hakim Salim ÇÖKLÜ (224) 613-95-95  
Hakim Yusuf YAZ (224) 613-95-95  
Cumhuriyet Savcısı Ahmet KAYA (224) 613-95-95  
Cumhuriyet Savcısı Alkan KUZU (224) 613-95-95  
Cumhuriyet Savcısı Orkun İCAZ (224) 613-95-95  
Cumhuriyet Savcısı Sefa Anıl KARADENİZ (224) 613-95-95  
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
1.Noter V. Ayşe KARABULUT TAŞDEMİR (224) 613-13-36  
2.Noter Gamze ŞENKARDEŞ (224) 613-18-95  
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Saadettin AKKOYUNLU (224) 613-73-73  
Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Şahat Vahit GİRGİN (224) 613-34-24  
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Levent BURMALI    
Halkların Demokrat Partisi İlçe Başkanı (İlçe Başkanı Yoktur)    
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
İlçe Müftüsü Ahmet YAYLALI (224) 613-31-50  
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
Adliye Yazı İşleri Müdürü Mahmut KURT (224) 613-95-95  
Adliye Yazı İşleri Müdürü Kadir Umut SAKİN (224) 613-95-95  
Adliye Yazı İşleri Müdürü Sünbul AKDAĞ (224) 613-95-95  
İlçe Şeçim Kurulu Müdürü Ali İhsan TÜRKSOY (224) 613-17-31  
İcra Müdürü Arif KABAKÇI (224) 613-17-21  
Cezaevi Müdürü İhsan KOLUKISA (224) 613-16-41  
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Semra ASLAN (224) 613-33-24  
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
İlçe Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Turgay ODABAŞ (224) 618-03-34  
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
Tapu Müdürü Veli ÜNSAL (224) 613-12-48  
Kadastro Birimi Sorumlusu Mustafa YILDIRIM (224) 613-16-51  
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
UEDAŞ İşletme Müdürü Emre ŞENHASIRCI (224) 600-32-28  
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ekrem UĞURLU (224) 613-41-14  
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Dursun DEMİRCİ (224) 613-11-33  
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
İlçe Nüfus Müdürü Zekeriya ALKAN (224) 613-16-52  
Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü   (224) 613-10-10  
BUSKİ Mustafakemalpaşa Şubesi Müdürü Adnan BOYKIŞ (224) 613-11-62  
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Mümine AYDIN (224) 613-17-07  
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
Malmüdürü Duygu YETER (224) 613-11-23  
Vergi Dairesi Müdür V. Fatih KARA (224) 613-36-97  
Hazine Avukatı Cemile TURAN (224) 613-19-80  
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
Milli Eğitim Müdürü Mustafa EFE (224) 613-45-50  
Halk Eğitim Merkezi Müdür V. Mesut URAL (224) 613-15-37  
Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Baki KOÇLU (224) 614-10-33  
Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Nail ALTINOK (224) 613-44-21  
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
Orman İşletme Müdürü Ahmet ER (224) 613-10-33  
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
İlçe Sağlık Müdürü Dr. Fehime Esra ASUTAY (224) 613-91-20  
Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr.Onur SEZER (224) 613-91-20  
Devlet Hastanesi Yöneticisi Opr.Dr.Gürol ŞEN (224) 613-18-60  
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
PTT Şube Müdür V. Mehmet Emin BAYKARA (224) 613-22-22  
Telekom Müdürü İlhan AĞIN (224) 613-14-51  
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
>T.C. Ziraat Bankası Şube Müdürü Atakan GÖKÇE (224) 613-48-63  
T.Vakıflar Bankası Şube Müdürü Bekir KARTALOĞLU (224) 613-26-46  
T.Halk Bankası Şube Müdürü Mehmet ERGENE (224) 613-15-35  
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
Anayol Partisi İlçe Başkanı İdris SEYMEN    
Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Hüseyin HAS    
Demokratik Parti İlçe Başkanı Ahmet KAYMAZ    
Halkın Yükselişi Partisi İlçe Başkanı Şeref ULU (224) 612-10-01  
Millet Partisi İlçe Başkanı Kadir KURT    
Muhafazakar Yükseliş Partisi İlçe Başkanı Vedat TUĞRUL    
Saadet Partisi İlçe Başkanı Orhan DAĞLI    
Vatan Partisi İlçe Başkanı Tuncay SÖZEN (224) 613-20-15  
Yurt Partisi İlçe Başkanı Metin SEYİS (224) 614-19-78  
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
AKP Belediye Meclis Üyesi Başkan Yardımcısı Ayhan DADAK (224) 613-10-58  
AKP Belediye Meclis Üyesi Selçuk PALABIYIK (224) 613-10-58  
AKP Belediye Meclis Üyesi Mehmet ATILGAN (224) 613-10-58  
AKP Belediye Meclis Üyesi Can KOKUDAL (224) 613-10-58  
AKP Belediye Meclis Üyesi Kerim AKÇA (224) 613-10-58  
AKP Belediye Meclis Üyesi Levent GÖRGÜN (224) 613-10-58  
AKP Belediye Meclis Üyesi Cemal BURHAN (224) 613-10-58  
AKP Belediye Meclis Üyesi Cevat DURAK (224) 613-10-58  
AKP Belediye Meclis Üyesi Melahat Kamile İLHAN (224) 613-10-58  
AKP Belediye Meclis Üyesi Zeki SEZER (224) 613-10-58  
AKP Belediye Meclis Üyesi Nasuh AYŞAR (224) 613-10-58  
AKP Belediye Meclis Üyesi Başkan Yardımcısı Enver ERDOĞAN (224) 613-10-58  
AKP Belediye Meclis Üyesi Esra Nur SALİ (224) 613-10-58  
AKP Belediye Meclis Üyesi Galip ÇAKMAKÇI (224) 613-10-58  
CHP Belediye Meclis Üyesi Hasan ERTÜRK (224) 613-10-58  
CHP Belediye Meclis Üyesi Metin DEMİROĞLU (224) 613-10-58  
CHP Belediye Meclis Üyesi İlhan UZEL (224) 613-10-58  
CHP Belediye Meclis Üyesi İsa SÖĞÜT (224) 613-10-58  
CHP Belediye Meclis Üyesi Faruk ŞAN (224) 613-10-58  
CHP Belediye Meclis Üyesi Mualla EKEMEN (224) 613-10-58  
CHP Belediye Meclis Üyesi Bülent EMRE (224) 613-10-58  
MHP Belediye Meclis Üyesi Mahmut GÖK (224) 613-10-58  
MHP Belediye Meclis Üyesi Selami SEVİM (224) 613-10-58  
MHP Belediye Meclis Üyesi Arzu YILDIRIM (224) 613-10-58  
MHP Belediye Meclis Üyesi Oktay KUL (224) 613-10-58  
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim DIRAKMAN (224) 613-16-58  
Ticaret Borsası Başkanı Ali ALTINTAŞLI (224) 614-00-88  
Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim AKDEMİR (224) 632-60-41  
Mermerciler İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürü İbrahim YILDIZ (224) 618-05-23  
Ziraat Odası Başkanı Mehmet AYDEMİR (224) 613-34-63  
Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Huseyin TUNCER (224) 618-06-89  
Tarım Kredi Kooperatifi Hakkı UYANIK (224) 613-13*06  
Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi İsa ORUÇ (224) 613-11-55  
Köyleri Sulama Birliği Sedat KAHRAMAN (224) 614-33-20  
Ağaç İşleri Sanatkarları Odası Mehmet TASLI (224) 618-02-25  
Aşçı, Köfteci ve Benzeri Esnaf Odası Mehmet SERT (224) 618-11-39  
Bakkallar Esnaf Odası Cemalettin YILMAZ (224) 618-15-07  
Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası İsa ORUÇ (224) 618-14-02  
Kahveciler Gazozcular ve Benzei Esnaf Odası İsmail GÜRTUNCA (224) 618-15-04  
Madeni Eşya Sanatları Esnaf Odası Önder AYDIN (224) 618-13-66  
Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Temsilcisi İlker TURHAN (224) 613-18-00  
Sebzeci ve Meyveciler Esnaf Odası İsmail BATU (224) 618-15-03  
Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Ş.Vahit GİRGİN (224) 618-12-50  
Terziler ve Hazır Elbiseciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Rahmi ERGÜ (224) 618-11-39  
Tuhafiyeciler Manifaturacılar ve Benzerleri Esnaf Odası Sinan UYGUÇ (224) 618-13-02  
Mustafakemalpaşa Gaziler Derneği Temsilcisi Erdinç HAZAR    
Dere ve Yenidere Mah. Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği Rahmi TURA    
Mustafakemalpaşa Spor Klubü Önder AYDIN    
Merkez Avcılık ve Atıcılık İhtisas Kulubü Ali ÇAMUR   (224) 613-11-57
Merkez Avcılık ve Atıcılık Kulubü Yaşar KÖPRÜCÜ    
Lions Kulubü Derneği Dr. Murat ÇUBUKÇU (224) 613-11-83  
Kültür Sanat Derneği Kekil ŞİMŞEK (224) 614-06-34  
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
Akbank Yılmaz ÖZKAN (224) 613-45-18  
Denizbank Fahrettin ÖZLÜ (224) 613-67-87  
Garanti Bankası Ali Emre BEYDE (224) 612-25-47  
İş Bankası Adnan YILDIRIM (224) 614-17-72  
Yapı Kresi Bankası Tansel YÜCEL (224) 613-11-26  
Şekerbank Mertkan ŞENOL (224) 613-39-00  
KuveytTürk Adnan MARİK (224) 613-47-07  
Finansbank Emre SARGIN (224) 613-07-07  
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
Türkiye Kızılay Derneği Mustafakemalpaşa Şubesi Orhan PEKÇETİN (224) 613-12-93  
Turk Hava Kurumu Mustafakemalpaşa Şubesi Nevzat KAYKI (224) 613-44-37  
Atatürkçü Düşünce Derneği Mustafakemalpaşa Şubesi Mustafa KURT    
Yardım Sevenler Derneği Mustafakemalpaşa Şubesi Reyhan KUYUMCU (224) 613-05-75  
Türkiye Telsiz, Radyo Amatörleri Cemiyeti Mustafakemalpaşa Şubesi Hüseyin TANKIZ    
Görevi Adı Soyadı Telefon Resim
Mustafakemalpaşa Gazetesi İbrahim HELVACIOĞLU (224) 613-13-03  
İlkadım Gazetesi Mehmet BURSALI (224) 613-52-02  
Mücadele Gazetesi Ömürlü AYDIN (224) 613-92-42  
Havadis Gazetesi Halis AYDIN (224) 613-11-46  
1001 FM Zafer BEYAZ (224) 614-15-22  
Dost FM Zafer BEYAZ (224) 613-60-94  
Paşa FM Zafer BEYAZ (224) 613-61-88  
Radyo 14 Zafer BEYAZ (224) 613-73-73  
TRT Milliyet Muhabiri Tahir SAATÇİ (224) 613-56-83  
AA Muhabiri Çetin GÜLER (224) 614-05-52  
İHA Muhabiri Adem TUNCER    
Doğan Haber Ajansı Olay Gazetesi Muhabiri Sezgin EREN (224) 613-60-76  
Paşa Ajans Necati KURNAZ (224) 613-03-20  
Mücadele Gazetesi Köşe Yazarı Ahmet BASKINDAĞLI    
Muhabir İbrahim ÇAVLI